Ava's Review

Advertorial

Jeśli chcesz znać dokładną lokalizację swojego samochodu w dowolnym momencie lub przestać martwić się, czy Twoje dzieci zgubiły się w drodze do szkoły – potrzebujesz dobrego lokalizatora GPS.

Lokalizatory GPS to niewielkie urządzenia, które umożliwiają śledzenie ich lokalizacji za pośrednictwem smartfona.

Musisz jednak wiedzieć, że nie wszystkie lokalizatory GPS są takie same.

Przebadaliśmy ponad 21 różnych lokalizatorów GPS i szukaliśmy czegoś z monitorowaniem w czasie rzeczywistym, wysoką dokładnością, dobrą żywotnością baterii, dyskretnym wyglądem i wieloma innymi ważnymi czynnikami.

Oto 5 najlepszych urządzeń w tym roku:

Penny M - Specjalista ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w badaniu i sprawdzaniu gadżetów i narzędzi technicznych, Penny zanurzyła się głęboko w świat technologii i zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę w naszej serii Top 5.

Całościowa Ocena

A+

Ocena

9.8/10

4.8/5

(4155 votes)

ANALIZA OGÓLNA

Lokalizator GPS Osmo to zdecydowanie nasz ulubiony wybór na rynku.

Pierwszą rzeczą, która go wyróżnia, jest monitorowanie w czasie rzeczywistym , które automatycznie aktualizuje dokładną lokalizację co 5 sekund – niektóre inne lokalizatory śledzące aktualizują lokalizację co około 20 minut.

Dzięki innowacyjnemu, wysokiej jakości czujnikowi ten lokalizator GPS charakteryzuje się wysoką dokładnością i można go używać na całym świecie, co jest niezwykle przydatne w podróży.

Posiada również funkcję nagrywania dźwięku.

Jest to bardzo ważne na wypadek, gdyby Twoje dziecko znalazło się w niebezpiecznej sytuacji, abyś zawsze wiedział, czy bawi się z przyjaciółmi, czy też krzyczy o pomoc.

Osmo jest bardzo mały i dyskretny , dzięki czemu możesz umieścić go w dowolnym miejscu tak, aby inni tego nie zauważyli. Jeśli złodzieje ukradną Twój samochód, nie zauważą, że w Twoim aucie ukryte jest tak małe urządzenie.

Kolejną imponującą cechą jest doskonała żywotność baterii.

Ten lokalizator może wytrzymać do tygodnia całodniowego monitorowania i około miesiąca w trybie czuwania, co spełnia najwyższe standardy branżowe.

Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy, Osmo bez wątpienia zasługuje na pierwsze miejsce w tym roku.

Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy więc możesz wypróbować tę usługę przez dwa tygodnie i otrzymać zwrot każdego grosza, jeśli Ci się nie spodoba, bez zadawania pytań.

Technologia
99%
Ogólna jakość
98%
Stosunek jakości do ceny
99%
Polityka zwrotów
99%
Opinie i zadowolenie klientów
97%

Plusy

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Innowacyjne czujniki wysokiej jakości

Nagrywanie dźwięku

Dyskretna konstrukcja

Doskonała żywotność baterii

Kontrola z telefonu

Działa na całym świecie

Dyskretny konstrukcja

Podgląd poprzednich ruchów i rutynowych czynności

Wysoka dokładność

Zapewnia bezpieczeństwo bliskich

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wady

Często wyczerpują się zapasy ze względu na wysoki popyt

PODSUMOWANIE

Osmo GPS Tracker jest niedrogi jak na wiodący na rynku tracker GPS z monitorowaniem w czasie rzeczywistym i innowacyjną technologią. Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo zniżki do wyczerpania zapasów.
Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną wysyłkę. Osmo został jednogłośnie wybrany najlepszym lokalizatorem GPS 2023 roku23 .

Całościowa Ocena

B+

Ocena

8.8/10

4.6/5

(3580 votes)

ANALIZA OGÓLNA

Cube Tracker’s GPS tracking device makes it to our list because of its slick design and amazing functionality. The device can be used to track vehicles, pets, or your belongings in real-time via your smartphone. All you have to do is attach this device to anything you wish to track and start monitoring from the Cube Tracker mobile app.

The tracking information you get is accurate. The GPS device comes with a North American SIM card. The device relies on cell tower triangulation, Wi-Fi, and GPS. You can also use the device to set up Geo-Fence alerts via the mobile app. This way you’ll be alerted every time when the GPS tracker leaves or enters the specified Geo-Zone

Technologia
89%
Ogólna jakość
93%
Wartość pieniądza
90%
Polityka zwrotów
85%
Opinie i zadowolenie klientów
88%

Przewaga

Doskonała technologia

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Kontrola za pomocą smartfona

Mały i dyskretny

Ładna konstrukcja

Bezpłatna wysyłka

Łatwa regulacja

Wada

Drogi

Miesięczna subskrypcja z mnóstwem ofert dodatkowych

Całościowa Ocena

B

Ocena

8.3/10

4.4/5

(2004 votes)

ANALIZA OGÓLNA

Track zapewnia swoim użytkownikom najbardziej zaawansowane i przyjazne dla użytkownika technologie do zarządzania lokalizacją i śledzenia wszystkich odwiedzanych lokalizacji. Ten produkt Track jest objęty gwarancją i jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak i iOS, co sprawia, że praca jest łatwiejsza i bardziej wydajna.

Aby uczynić śledzenie kompleksowym, produkt ten wyświetla lokalizację w formacie Google Street View, aby użytkownicy mogli zawęzić dokładną lokalizację. Produkt zawiera szereg akcesoriów, takich jak klips do przenoszenia i wodoodporna osłona, która utrzymuje tracker w nienaruszonym stanie w niesprzyjających warunkach.

Technologia
82%
Ogólna jakość
84%
Value For Money
70%
Polityka zwrotów
65%
Opinie i zadowolenie klientów
78%

Przewaga

Bardzo mała konstrukcja

Łatwy w użyciu

Kompatybilny z każdym telefonem

Długa bateria

Brak świateł

Magnetyczny

Lekki

Wada

5 minut opóźnienia

Tylko dla obszaru Nowego Jorku

Niezbyt niezawodny

Całościowa Ocena

B

Ocena

7.8/10

4.2/5

(2344 votes)

ANALIZA OGÓLNA

Ten produkt ma najbardziej zaawansowane funkcje odpowiednie do wielu celów. Jest również wodoodporny, dzięki czemu jest przydatny nawet w wodzie, a wytrzymała obudowa tego produktu sprawia, że działa on dłużej. Lampki kontrolne na obudowie można wyłączyć, aby nie można ich było łatwo zlokalizować, a wbudowany magnes może być używany przy silnym wietrze, deszczu lub w polu magnetycznym.

Narzędzie to posiada gniazdo SIM, do którego użytkownicy mogą wkładać karty SIM. Można go używać na urządzeniach z systemem Android, Mac i innych.

Technologia
82%
Ogólna jakość
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Opinie i zadowolenie klientów
78%

Przewaga

Niezauważalny

Przystępna cena

Świetna technologia

Bezpłatna wysyłka w USA

Pozytywne recenzje

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wada

Brak gwarancji zwrotu pieniędzy

Słaba bateria

Tylko dla iOS

Całościowa Ocena

c+

Ocena

7.5/10

4/5

(1835 votes)

ANALIZA OGÓLNA

Garmin Vivofit to najlepszy lokalizator GPS dla dzieci, ponieważ ten zegarek ma elegancki wygląd, który pasuje do każdego gustu mody. Ten zegarek można łatwo zsynchronizować z telefonem i zapewnić dostęp do wielu gier z postaciami Marvela. Urządzenie to koncentruje się na ulepszonym sposobie zarządzania obowiązkami, w którym ustawia określone limity czasowe na wykonanie zadania wraz z różnymi ustawieniami alarmu.

To urządzenie synchronizuje się również z telefonem i pomaga w śledzeniu lokalizacji i obowiązków wykonywanych przez dziecko.

Technologia
82%
Ogólna jakość
80%
Wartość pieniądza
60%
Polityka zwrotów
70%
Opinie i zadowolenie klientów
75%

Przewaga

Nagrywanie dźwięku

Doskonała technologia

Dokładność

Stworzony dla dzieci

Free shipping

Wada

Niezbyt niezawodny

Słaby sygnał

Sprzedają ci dodatkowe przedmioty

Mieszane opinie

CZYM JEST LOKALIZATOR GPS?

Jednostka śledząca GPS, jednostka geotrackingowa, satelitarna jednostka śledząca lub po prostu urządzenie śledzące to urządzenie nawigacyjne zwykle znajdujące się w pojeździe, zasobie, osobie lub zwierzęciu, które wykorzystuje nawigację satelitarną do określania jego ruchu i określania jego pozycji geograficznej WGS84 UTM w celu określenia jego lokalizacji.

Zalety lokalizatora GPS

Rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego lokalizatora GPS

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Monitorowanie w czasie rzeczywistym zapewnia, że lokalizacja będzie aktualizowana co 5-10 sekund i nie będzie żadnych opóźnień. Jest to bardzo ważne, ponieważ lokalizatory GPS z 20-minutowymi opóźnieniami są zazwyczaj bezużyteczne.

Nagrywanie dźwięku

Nagrywanie dźwięku jest również bardzo ważne przy różnych okazjach i sytuacjach. Jeśli umieścisz go w plecaku swojego dziecka, możesz usłyszeć dźwięk na wypadek, gdyby wpadł w kłopoty lub niebezpieczne sytuacje.

Dobra żywotność baterii

Dobry lokalizator GPS powinien wytrzymać co najmniej 5 dni monitorowania w pełnym wymiarze godzin i co najmniej 2 tygodnie w trybie gotowości. Niektóre urządzenia mogą nawet wytrzymać miesiąc w trybie czuwania, co wymaga mniejszej ilości ładowań.

Niezauważalna konstrukcja

Potrzebujesz lokalizatora GPS, którego złodzieje nie rozpoznają, jeśli ukradną twój samochód, więc zawsze wybieraj lekkie i kieszonkowe urządzenia, które można praktycznie ukryć lub umieścić w dowolnym miejscu.

Gwarancja

Jeśli marka nie oferuje gwarancji zwrotu pieniędzy lub gwarancji na swój tracker, powinieneś trzymać się od niej z daleka. Zawsze szukaj czegoś, co możesz wypróbować i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie uznasz go za przydatny.

Czego unikać przy wyborze lokalizatora GPS

Tylko dla określonego obszaru

Niektóre lokalizatory GPS są przeznaczone dla określonych obszarów (np. Nowy Jork), ale zawsze wybieraj opcje, które są odpowiednie na całym świecie, ponieważ możesz ich używać podczas podróży, aby chronić swój bagaż.

Brak ruchów w przeszłości

Chcesz zobaczyć poprzednie ruchy lokalizatora GPS, aby móc wrócić do wszystkiego i sprawdzić, gdzie był w ciągu ostatnich 24 godzin - bardzo ważne, jeśli kogoś śledzisz.

Tanie podróbki

Istnieje mnóstwo tanich produktów (nawet na Amazon), które są po prostu czystymi śmieciami. Nie są nawet testowane i po prostu marnują czas i pieniądze. Moim zdaniem wszystko poniżej 75 dolarów nie może być funkcjonalne.

Penny M - Specjalista ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w badaniu i sprawdzaniu gadżetów i narzędzi technicznych, Penny zanurzyła się głęboko w świat technologii i zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę w naszej serii Top 5.

Avasreview.com. Copyright © 2022

Our top ranked products are reviewed on the basis of our own views, opinions and knowledge. We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own.

We are able to provide you with our comparisons for free due to referral fees we receive from a number of companies that are compared and reviewed on our website. We do have an ownership interest in certain categories with our top picks. 

This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. Any photographs of persons used on this site are models. The story depicted on this site and the person depicted in the story are not actual news. rather, this story is based on the results that some people who have used these products have achieved.

Advertising Disclaimer

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only.

Privacy policy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.

About us

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.