Ava's Review

Advertorial

5 najlepszych golarek do głowy w 2023

Jeśli zwykłe golarki nie są dla Ciebie wystarczające i chcesz uzyskać głębsze i czystsze cięcie, dobrym pomysłem jest przejście na golarki z główką.

Jednak znalezienie dobrej golarki do głowy nie jest łatwym zadaniem, ponieważ większość z nich jest po prostu przeciętna.

Przeanalizowaliśmy ponad 24 różne golarki do głów i szukaliśmy czegoś z folią tytanową, technologią wielokrotnego cięcia, wodoodpornością, odpowiednią dla wrażliwej skóry i wieloma innymi ważnymi czynnikami.

Oto 5 najlepszych tegorocznych wyborów:

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w badaniu i sprawdzaniu gadżetów i narzędzi do golenia Penny zagłębiła się w świat technologii. Sprawdź jej wiedzę na światowym poziomie w naszej serii Top 5.

Całościowa ocena

A+

Oceny

9.8/10

4.8/5

ANALIZA OGÓLNA

Osmo TopCutter to zdecydowanie nasz ulubiony wybór na rynku.

To, co odróżnia ją od innych golarek z głowicą, to zastosowanie wysokiej jakości tytanowych noży i głowic, które zapewniają gładkie i dogłębne golenie.

Tylko wysokiej jakości golarki korzystają z wysokiej jakości tytanu, więc nie jest niespodzianką, że TopCutter spisał się tak wspaniale w naszym teście.

Posiada konstrukcję z 5 ostrzami, która zapewnia szybsze i płynniejsze golenie.

Obustronne krawędzie odpowiadają za płynność działania i zapobiegają ściąganiu i podrażnieniom skóry, ponieważ konstrukcja jest idealnie dopasowana do każdej powierzchni. Oznacza to, że golenie będzie gładkie niezależnie od tego, jaki obszar golisz – brodę, głowę, szyję itp.

Przy tak delikatnym działaniu każdy może z niego skorzystać.

Kolejną rzeczą, którą uznaliśmy za bardzo interesującą, jest to, że procent naładowania baterii jest wyświetlany na małym ekranie LCD.

Dzięki temu dowiesz się, ile pozostało baterii przed ponownym ładowaniem. Jest to bardzo przydatne, gdy zabierasz ze sobą golarkę w podróż.

Czas pracy wynosi 60 minut, a szybkie ładowanie trwa 1,5 godziny.

Biorąc pod uwagę wszystkie funkcje i czynniki, TopCutter zasługuje na pierwsze miejsce w tym roku.

Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli uznasz, że nie jest wystarczająco dobry.

Technologia
99%
Wyniki i skuteczność
98%
Stosunek jakości do ceny
99%
Polityka zwrotów
99%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
97%

PLUSY

Wysokiej jakości nóż tytanowy

Innowacyjna głowica pięcioostrzowa

Dogłębne golenie

Do 60 minut czasu pracy

Wodoodporna

Wyświetlacz LCD

Szybkie ładowanie

Nie ciągnie ani nie szarpie skóry

Zdejmowana głowica dla łatwiejszego czyszczenia

Nadaje się do każdego obszaru

Świetna obsługa klienta

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

WADY

Czasami brak w magazynie ze względu na duży popyt

PODSUMOWANIE

Osmo TopCutter ma konkurencyjną cenę w stosunku do wiodącej na rynku golarki z głowicą z innowacyjną, inteligentną technologią i dołączanymi głowicami. Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo zniżki do wyczerpania zapasów. Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną wysyłkę. Osmo TopCutter została jednogłośnie uznana za najlepszą golarkę do głowy roku 2023.

Całościowa ocena

B+

Oceny

8.8/10

4.6/5

ANALIZA OGÓLNA

Skull Shaver to marka, która jako pierwsza spopularyzowała golarki do głowy i według naszych testów Skull Shaver Pitbull Gold PRO Head and Face Shaver to solidna golarka do łysiny, którą można kupić za pieniądze. Golarka ma wygodny, ergonomiczny uchwyt, który ułatwia trzymanie w celu dokładnego golenia, a elastyczne głowice golące wyginają się podczas przesuwania golarki po głowie. Lubimy nazywać to „konstrukcją na całej powierzchni”, która pozwala na golenie bez wysiłku, bez obawy o zadrapania i zacięcia. Nasze testy wykazały również, że spełnił on obietnicę 90-minutowego czasu działania.

Z tej golarki do łysiny możesz korzystać zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach, dzięki czemu możesz golić się nawet pod prysznicem. Golenie możliwe jest również wielokierunkowo, dzięki czemu możesz przesuwać się po głowie od lewej do prawej i z powrotem do przodu. Włosy gromadzą się we wnętrzu golarki i należy je wyrzucić po każdym goleniu, dzięki czemu golenie jest wolne od bałaganu. Poważnie, możesz się ogolić w metrze w drodze do pracy, nie psując nikomu dnia, choć nie zalecamy tego. Nasz recenzent użył nawet tej golarki do łysiny, czekając na przejazd na lotnisko bez żadnego bałaganu.

Technologia
89%
Wyniki i skuteczność
93%
Wartość pieniądza
90%
Polityka zwrotów
85%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
88%

PLUSY

Konstrukcja z 5 ostrzami

Łatwy i bezpieczny w użyciu

Może trwać do 10 lat

Posiada dołączane głowice

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry

Ładne opakowanie

Szybka obsługa

CONS

Trochę drogie dla większości ludzi

Niektórzy recenzenci kończyli z podrażnioną skórą głowy

od 7DBrand

Całościowa ocena

B

Oceny

8.3/10

4.4/5

ANALIZA OGÓLNA

Kiedy mówimy, że nie spodziewaliśmy się wiele po golarce Wyklaus Head Shaver 7D, nie mamy tego na myśli. Ta golarka do łysiny jest wyposażona w aż siedem głowic tnących i kosztuje przeciętnego kupującego zaledwie 55 dolarów w promocji, czyli praktycznie zawsze. To powiedziawszy, moglibyśmy się założyć, że ta golarka do łysiny będzie totalnym śmieciem.

Zaskoczony? Tak, to mało powiedziane. Ta golarka do łysiny zapewnia najszybsze i najłatwiejsze golenie, jakie możesz sobie wyobrazić, za bezkonkurencyjną cenę. Siedem głowic obrotowych pracuje z rekordową prędkością, dzięki czemu kopuła będzie świecić w ciągu kilku minut. Konstrukcja golarki umożliwia wygodne trzymanie głowy podczas golenia z wystarczającym ruchem urządzenia, aby wykonywać manewry w tenisówkach, których nie da się wykonać w przypadku wielu alternatywnych rozwiązań.

I znowu – ta cena. Do licha. Tylko 55 dolarów to nic. Nie szukaj dalej, jeśli po raz pierwszy próbujesz uzyskać całkowicie łysy wygląd. Kup to. Będziesz więcej niż pod wrażeniem. Tak bardzo pokochaliśmy tę golarkę do łysiny, że kiedy zaczęliśmy testować, prawie przebiła ona Skull Shaver, ale w przeciwieństwie do Skull Shaver, ta golarka do łysiny nie gromadzi włosów w sobie, co zapewnia golenie bez bałaganu. Zamiast tego spadnie tam, gdzie się golisz, powodując dość bałaganu, więc pamiętaj, aby stanąć nad zlewem. Niemniej jednak, jeśli szukasz solidnej alternatywy dla Skull Shaver, która nie jest tak droga, to ją znalazłeś.

Technologia
82%
Wyniki i skuteczność
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
78%

PLUSY

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry

Łatwy i bezpieczny w użyciu

2 ustawienia prędkości

Przystępny

Dobra obsługa klienta

Darmowa dostawa

Ładny projekt

CONS

Słaba żywotność baterii

Bardziej bolesne niż inne

Nie ma dużej różnicy w poziomie prędkości

Całościowa ocena

B

Oceny

7.8/10

4.2/5

ANALIZA OGÓLNA

Po wstępnym przetestowaniu Braun Series 9 Pro byliśmy trochę zaniepokojeni wyglądem urządzenia. W trakcie testów zakochaliśmy się w golarkach całego ciała, jakie oferują takie modele jak Skull Shaver i Wyklaus (w przeciwieństwie do golarek foliowych), ale byliśmy zaskoczeni, gdy wypróbowaliśmy Braun Series 9 Pro. Szybko stała się jedną z naszych ulubionych maszynek do golenia łysiny.

Ten brzęczyk zapewnia nieskazitelnie gładkie golenie za każdym razem i działa równie dobrze na głowie, jak i na twarzy. Podwójne sprzątanie, jeśli wolisz. Można go używać na mokro lub na sucho, a jego żywotność baterii jest o 20% lepsza niż w poprzedniej serii. Dzięki dołączonej stacji ładującej (pierwszej w świecie golarek do łysiny) możesz ładować tego szczeniaka i jeździć nawet przez sześć tygodni.

Podczas testów odkryliśmy, że urządzenie wytrzymywało znacznie ponad 60 minut przy pełnym naładowaniu, ale stacja ładująca pozwala pracować tygodniami bez zasilania. Jeśli chcesz się golić pod prysznicem, ta wodoodporna golarka do łysiny Ci to umożliwi. Nie martw się, dla pewności wypróbowaliśmy golenie na mokro i na sucho, a golarka działa doskonale w obie strony. Chociaż włosy zaczęły wypadać z urządzenia, a maszynka działała nieco głośno, nasz tester produktów uzyskał jedne z najgładszych wyników, jakie doświadczył podczas testów.

Technologia
82%
Wyniki i skuteczność
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
78%

PLUSY

Łatwy i bezpieczny w użyciu

2 dołączane głowice

Wbudowana latarka

Mały i przenośny

Darmowa dostawa

Bezpieczny w użyciu

CONS

Odrobinę drogie

Przeznaczony do włosów na ciele

Brak gwarancji zwrotu pieniędzy

Całościowa ocena

c+

Oceny

7.5/10

4/5

ANALIZA OGÓLNA

Jeśli jesteś typem człowieka, który musi zrobić wszystko na raz, sugerujemy elektryczną golarkę do golenia 5 w 1 AidallsWellup. To ulubiona pozycja Amazona z prawie 11 000 recenzji, więc pobudź naszą ciekawość. Wiedzieliśmy, że musimy spróbować tego na własnej skórze. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to wodoodporna golarka, co oznacza, że jest napisane „wodoodporna”. Nie baliśmy się w żaden sposób biegać czy zanurzać go pod wodę, a podczas testów goliliśmy się zarówno na mokro, jak i na sucho. Golarka pozostawia skórę wyjątkowo gładką, co pozwala na łatwe golenie każdego dnia.

Co więcej, ta golarka do łysiny jest wyposażona w wiele nasadek, które naszym zdaniem są bezużyteczne, co jest zaskoczeniem dla większości golarek. Ta golarka do łysiny jest idealna nie tylko do golenia głowy, ale także do masażu, czyszczenia, precyzyjnego przycinania i przycinania włosów w nosie. Z naszego doświadczenia wynika, że dodatki do masażu i czyszczenia są trochę głupie i bezużyteczne, ale precyzyjny trymer i maszynka do strzyżenia włosów w nosie zmieniają zasady gry. Nic dziwnego, że ten jest tak dobrze przyjęty na Amazon.

Technologia
82%
Wyniki i skuteczność
80%
Wartość pieniądza
60%
Polityka zwrotów
70%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
75%

PLUSY

Łatwy w użyciu

Darmowa dostawa

Ładny projekt

Nadaje się do każdego rodzaju skóry

Można stosować na całym ciele

CONS

Przestarzała technologia, która jest mniej wydajna

Jakość spadła na przestrzeni lat

Słaba żywotność baterii

Różnorodne opinie

Co to jest golarka do głowy?

Golarka to narzędzie do pielęgnacji włosów, które do obcinania włosów wykorzystuje oscylujące, obrotowe ostrza — pokryte cienką warstwą metalu i działające z dużą prędkością.

Zalety golarki do głowy

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie golarki?

Wysokiej jakości nóż

Jakość folii zależy od tego, jak ostry będzie nóż, ponieważ jest w nim dziurkowany, tworząc specjalną siatkę zakrywającą ostrza. Najlepszą jakość stanowi wysokiej jakości tytan, dlatego zawsze szukaj go w golarce głowy.

Co najmniej 30 minut czasu działania

Jeśli czas działania golarki wynosi mniej niż 30 minut, trzymaj się od niej z daleka, ponieważ będziesz musiał jej używać głównie podczas ładowania. Staraj się uzyskać wiele sesji golenia po jednym ładowaniu.

Konstrukcja z podwójną głowicą

Konstrukcja z podwójną głowicą polega na tym, że golenie jest znacznie wydajniejsze i nie pozostawia żadnych włosków. Jest także gładka i delikatna dla skóry dzięki odstępom pomiędzy podwójnymi głowicami tnącymi.

Wodoodporny

Większość z nas lubi golić się w łazience, a golarka może łatwo wejść w kontakt z wodą. Dzięki wodoodporności nawet czyszczenie jest znacznie łatwiejsze i nie musisz się martwić, jeśli nagle przestanie działać.

Gwarancja

Maszyna z gwarancją producenta oznacza, że nie musisz się martwić o jakiekolwiek wady produkcyjne, które możesz napotkać w okresie gwarancyjnym. Prawdopodobnie możesz to sprawdzić dla każdego produktu, który rozważasz i wybrać ten z najdłuższą gwarancją.

Czego należy unikać w golarce do włosów

Brak wyświetlacza LCD

Wyświetlacz LCD odpowiada za wyświetlanie poziomu naładowania baterii w golarce. Jest to bardzo pomocne, ponieważ wiesz, kiedy naładować golarkę i pozwala zachować spokój ducha, gdy nosisz ją gdzieś ze sobą.

Nie nadaje się do każdego obszaru

Kiedy golarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie na głowie, dzieje się tak dlatego, że podrażnia skórę i powoduje jej uszkodzenie, jeśli zamierzasz używać jej do brody, szyi lub innego wrażliwego miejsca.

Tanie podróbki

Jest mnóstwo tanich produktów (nawet na Amazonie), które są po prostu śmieciami. Nie są nawet testowane, a po prostu zmarnują Twój czas i pieniądze. Moim zdaniem wszystko poniżej 70 dolarów nie może być funkcjonalne.

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu badaniu i sprawdzaniu przydatnych gadżetów i urządzeń technologicznych Penny zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę i doświadczenie w zakresie nasza seria 5 najlepszych recenzji.

Avasreview.com. Copyright © 2023

*This website is owned and operated by Seth Media, the owner of Osmo.

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. We do not test the products ourselves. Our method is based on “meta-reviews”, where we collect external tests, customer reviews, product specifications and prices in one place via complicated data collection and research, so that you as a consumer get a better basis for making the right purchase decision.

This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only

Advertising Disclaimer

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only.

Privacy policy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.

About us

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.