Ava's Review

Advertorial

Top 5 Podgrzewanych Skarpet W 2023 Roku

Jeśli zimą twoje stopy są nadal zimne, bez względu na to, jakie skarpety, buty lub buty nosisz – być może nadszedł czas, aby przejść na ogrzewane skarpety.

Podgrzewane skarpety są zwykle wykonane z wysokiej jakości bawełny i mają wyściełaną konstrukcję, dzięki czemu dodają nową warstwę ciepła do stóp.

Prawda jest taka, że wszystkie podgrzewane skarpety nie są takie same.

Przetestowaliśmy z pierwszej ręki ponad 24 różne pary podgrzewanych skarpet i szukaliśmy inteligentnej kontroli temperatury, oddychającego i wygodnego materiału, długotrwałego ciepła i mnóstwa innych ważnych czynników.

Oto 5 najlepszych propozycji:

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu badaniu i sprawdzaniu przydatnych gadżetów i urządzeń technologicznych Penny zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę i doświadczenie w naszej serii 5 najlepszych recenzji.

Całościowa Ocena

A+

Ocena

9.8/10

4.8/5

ANALIZA OGÓLNA

Podgrzewane skarpety Osmo to najlepsze podgrzewane skarpety na tę zimę.

Pierwszą rzeczą, która odróżnia je od innych par, jest inteligentna kontrola temperatury , która pozwala wybierać pomiędzy 3 różnymi poziomami temperatury w zależności od potrzeb lub okazji.

Możesz chcieć zastosować inną temperaturę, gdy jesteś w biurze, niż podczas jazdy na nartach. To ma sens, prawda?

Długo trzymają ciepło.

Mam na myśli to, że nosząc te skarpetki, możesz uzyskać do 9 godzin wysokiej jakości ogrzewania. Tym, co czyni je jeszcze lepszymi, jest to, że mają wyściełaną konstrukcję, która zakrywa całe palce u nóg, piętę oraz górę i dół stóp – nadal są dużo cieplejsze niż przeciętne skarpetki, nawet bez ogrzewania.

Wykonane są z wyjątkowo mocnego, elastycznego materiału.

Dzięki temu rodzajowi wysokiej elastyczności są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od rozmiaru stopy.

Kolejną niesamowitą funkcją jest niezauważalna kieszeń, w której możesz umieścić baterie – nawet ich nie czujesz i nie widzisz, ale one tam są.

Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy , dzięki czemu możesz je nosić przez całą zimę, a jeśli okażą się nieprzydatne – otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Kontrola temperatury
99%
Komfort
98%
Stostunek jakości do ceny
99%
Polityka zwrotów
99%
Opinie i zadowolenie klientów
97%

Plusy

Inteligentna kontrola temperatury

3 różne poziomy ogrzewania

Do 9 godzin ogrzewania

Można prać w pralce

Szybkie nagrzewanie

Rozmiar uniwersalny

Wyściełana konstrukcja dla dodatkowego komfortu

Wykonane z wysokiej jakości elastycznego materiału

Dyskretna kieszeń na baterie

Zatwierdzony przez sportowców

Bezpłatna wysyłka

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

WADY

Często kończą się zapasy ze względu na duży popyt

PODSUMOWANIE

Podgrzewane skarpety Osmo są konkurencyjne cenowo w stosunku do wiodących na rynku podgrzewanych skarpet z możliwością regulacji temperatury i szybkim nagrzewaniem. Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo zniżki do wyczerpania zapasów.
Osmo oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną wysyłkę. Skarpety podgrzewane Osmo zostały jednogłośnie uznane za najlepsze skarpety grzewcze 2023 roku .

Całościowa Ocena

B+

Ocena

8.8/10

4.6/5

ANALIZA OGÓLNA

Day Wolf to sprawdzony producent odzieży outdoorowej, nic więc dziwnego, że podgrzewane skarpetki tej marki okazały się najlepsze, jakie testowaliśmy. Materiał jest miękki, oddychający i rozciągliwy, a także zapewnia doskonałą amortyzację. „Te skarpetki są ładnej grubości, ale nie są ani za grube, ani za cienkie” – stwierdził jeden z testerów, zauważając, że nie zbijały się w butach. Co więcej, smukła, kompaktowa bateria jest ledwo zauważalna podczas noszenia skarpetek.

Funkcja ogrzewania jest również bardzo prosta — wystarczy nacisnąć przycisk, aby ją włączyć, a następnie dostosować temperaturę według potrzeb. Zajęło około ośmiu minut, aby poczuć ciepło i 15 minut, aby osiągnąć pełne ciepło, ale warto było czekać. Nasi testerzy stwierdzili, że wierzchołki i łuki ich stóp, kostek i palców były ładne i chrupiące.

Kontrola temperatury
89%
Komfort
93%
Wartość pieniądza
90%
Polityka zwrotów
85%
Opinie i zadowolenie klientów
88%

Przewaga

Wygodny

2 ustawienia ogrzewania

Wyściełana konstrukcja

Wygodny

Nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu

Darmowa dostawa

Można prać w pralce

Wada

Odrobinę drogie

Ogrzewanie trwa tylko 5 godzin

Całościowa Ocena

B

Ocena

8.3/10

4.4/5

ANALIZA OGÓLNA

Szukasz czegoś, co będziesz mógł nosić podczas zwiedzania, zakupów, robienia sobie śnieżnych selfie lub oglądania sportów zimowych? Podgrzewane skarpetki Sun Will mogą być Twoim najlepszym wyborem. Mają intuicyjną i bezproblemową konstrukcję — wystarczy włożyć baterie i nacisnąć przycisk zasilania. Smukłe akumulatory są dyskretne i nie trzeba ich wyjmować, aby dostosować temperaturę.

Mogliśmy poczuć ciepło w ciągu dwóch minut, ale podeszwy potrzebowały około 11 minut, aby się nagrzać. „Chodząc w tych butach, moje palce u nóg i przód stóp były bardzo miłe i przytulne” – stwierdził jeden z testerów.

Należy zauważyć, że te skarpetki nie są zbyt rozciągliwe, więc nie rozciągają się tak łatwo, jak bardziej elastyczne pary. Jednak dobrze się trzymają i na pewno są wygodne w noszeniu. Ponadto, choć dzianinowa mieszanka bawełny może nie zapewniać odprowadzania potu tak, jak podczas uprawiania sportów zimowych, te skarpetki są idealne do rekreacyjnych aktywności w chłodnym klimacie.

Kontrola temperatury
82%
Komfort
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Opinie i zadowolenie klientów
78%

Przewaga

Solidna kontrola temperatury

Wygodny

Szybkie nagrzewanie

Świetne do zajęć sportowych

Darmowa dostawa

Wiatroodporny

Kieszeń na baterie

Wada

Niezbyt dobre dopasowanie, jeśli masz duże stopy

Nie oddychając

Brak gwarancji zwrotu pieniędzy

Całościowa Ocena

B

Ocena

7.8/10

4.2/5

ANALIZA OGÓLNA

Konfiguracja tych skarpet była dość łatwa, ale podłączenie baterii i sprawdzenie, które kolory reprezentują poszczególne ustawienia ogrzewania, zajęło minutę. Nasi testerzy mogli poczuć ciepło w ciągu około 10 sekund, a w ciągu kilku minut dotarło ono do górnej i przedniej części stóp i palców. Nie ogrzewały zbyt dobrze podbicia i pięt, ale ogólnie naszym stopom było wygodnie, nawet podczas testu z wiadrem z lodem.

Pomijając właściwości grzewcze, podobała nam się amortyzująca konstrukcja tych skarpet. Dzianinowy materiał jest nieco bardziej wyściełany na palcach i śródstopiu, zapewnia rozciągliwość i doskonały ucisk na łydkach. Co więcej, akumulatory są wygodnie lekkie i smukłe. „Ledwo zauważam, że tam są” – powiedział jeden z testerów. Te skarpetki trzeba prać ręcznie, a cena jest dość wysoka. Mimo to uważamy, że są to przyzwoite produkty i polecamy je do jazdy na nartach, snowboardzie, sankach i zimowych wędrówek.

Kontrola temperatury
82%
Komfort
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Opinie i zadowolenie klientów
78%

Przewaga

Szybkie nagrzewanie

Wygodny

Świetne do zajęć na świeżym powietrzu

Bezpłatna wysyłka w USA

Pozytywne recenzje

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Wada

Tylko jeden poziom temperatury

Brak wyściełanej konstrukcji

Mogłoby być taniej

Całościowa Ocena

c+

Ocena

7.5/10

4/5

ANALIZA OGÓLNA

Jeśli Twoje palce u nóg mają tendencję do zmarznięcia, wybierz Snow Deer. Podgrzewane skarpety marki z możliwością ładowania są łatwe w użyciu, za pomocą jednego przycisku, który kontroluje zarówno ustawienia mocy, jak i temperatury. Działają tak, jak powinny, ale jedna skarpetka nagrzewa się szybciej niż druga (jedna minuta w porównaniu z czterema minutami). Ponadto ciepło koncentruje się głównie w obszarze palców, więc jeśli szukasz efektu całej stopy, sugerujemy zakup innej pary.

To powiedziawszy, nasze palce u nóg pozostawały stale ciepłe podczas procesu testowania. Skarpetki spisały się imponująco dobrze, gdy nosiliśmy je z butami zanurzonymi w lodzie. Naszym testerom podobał się również elastyczny, oddychający i niezbyt gruby materiał, zauważając, że dobrze się trzyma, nie powodując uczucia nadmiernego ucisku. Choć chcielibyśmy, żeby bateria była nieco mniejsza, jest ona umieszczona na tyle wysoko na łydce, że nie powinna kolidować z większością butów.

Kontrola temperatury
82%
Komfort
80%
Wartość pieniądza
60%
Polityka zwrotów
70%
Opinie i zadowolenie klientów
75%

Przewaga

Dobre na narty

Solidne ogrzewanie

Technologia szybkiego ogrzewania

Wygodny

Darmowa dostawa

Wada

Tylko 5 godzin ogrzewania

Trochę krótko

Jeden poziom temperatury

Różnorodne opinie

CZYM SĄ OGRZEWANE SKARPETKI

Skarpety podgrzewane przypominają skarpetki używane na co dzień, ale z możliwością podgrzewania stóp podczas ich noszenia. Zasilane są akumulatorami i oprócz funkcji ogrzewania są wykonane z materiału o wiele wyższej jakości, dzięki czemu są znacznie wygodniejsze w noszeniu w chłodne dni.

Zalety podgrzewanych skarpet

Rzeczy do rozważenia PRZY WYBORZE NAJLEPSZYCH podgrzewanych skarpet

Regulowana temperatura

W większości przypadków nie będziesz potrzebować tej samej temperatury w biurze, co podczas zajęć na świeżym powietrzu. Dzięki możliwości przełączania pomiędzy różnymi ustawieniami ogrzewania podgrzewane skarpetki nadają się na każdą okazję.

Długotrwałe ciepło

Jaki jest sens posiadania podgrzewanych skarpet, skoro mogą nagrzewać się tylko przez godzinę? Zawsze staraj się szukać skarpetek zapewniających co najmniej 7 godzin ciepła, ponieważ nie chcesz, aby przestały się nagrzewać, gdy ich najbardziej potrzebujesz.

Jeden Rozmiar

Jeśli skarpetki są wykonane z bardzo mocnego, elastycznego materiału (który jest bardzo dobrej jakości), to skarpetki będą pasować na każdy rozmiar – niezależnie od tego, czy masz dużą, czy małą stopę. Dzięki temu będzie to świetny prezent, a nawet możesz kupić dodatkowe pary dla swoich bliskich.

Wyściełana konstrukcja

Wyściełana konstrukcja gwarantuje, że całe palce, pięta oraz górna i dolna część stóp są zakryte i odporne na zimno. Dodaje dodatkową warstwę ciepła do stóp i sprawia, że ​​noszenie ich jest o wiele wygodniejsze (bonus: są o wiele trwalsze niż inne skarpetki)

Gwarancja

Jeśli marka nie oferuje gwarancji zwrotu pieniędzy ani gwarancji na swoje skarpetki, powinieneś trzymać się od niej z daleka. Zawsze szukaj czegoś, co możesz wypróbować i otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli uznasz to za przydatne.

Czego unikać przy wyborze podgrzewanych skarpet

Wkładki do skarpet

Wkładki do skarpet są takie same jak skarpetki, ale są dużo cieńsze i należy je nosić pod zwykłymi skarpetkami. To po prostu nie ma sensu i w większości przypadków nie jest nawet tak skuteczne i wydajne jak zwykłe podgrzewane skarpetki.

Brak kieszeni na baterię

Jeśli skarpetki nie mają kieszonki na baterię, oznacza to, że bateria najprawdopodobniej Cię porysuje i nie będziesz czuć się komfortowo w jej noszeniu. Trochę dziwnie jest wkładać baterie do skarpety, więc powinieneś poszukać kieszeni, w której będziesz mógł łatwo przechowywać baterie.

Tanie podróbki

Jest mnóstwo tanich produktów (nawet na Amazonie), które są po prostu śmieciami. Nie są nawet testowane, a po prostu zmarnują Twój czas i pieniądze. Moim zdaniem wszystko poniżej 70 dolarów nie może być funkcjonalne.

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu badaniu i sprawdzaniu przydatnych gadżetów i urządzeń technologicznych Penny zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę i doświadczenie w naszej serii 5 najlepszych recenzji.

Avasreview.com. Copyright © 2023

Our top ranked products are reviewed on the basis of our own views, opinions and knowledge. We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own.

We are able to provide you with our comparisons for free due to referral fees we receive from a number of companies that are compared and reviewed on our website. We do have an ownership interest in certain categories with our top picks. 

This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. Any photographs of persons used on this site are models. The story depicted on this site and the person depicted in the story are not actual news. rather, this story is based on the results that some people who have used these products have achieved.

Advertising Disclaimer

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only.

Privacy policy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.

About us

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.