Ava's Review

Advertorial

Top 5 urządzeń laserowych do włosów IPL w 2023 roku w Polsce

Golenie i woskowanie mogą być dobrym, krótkoterminowym sposobem na usunięcie niechcianego owłosienia z ciała.

Jednak za każdym razem, gdy się golisz, włosy odrastają jeszcze szybciej niż poprzednim razem.

Powoduje to, że sięgasz po brzytwę, uszkadzając skórę i powodując zacięcia.

Możesz teraz mieć trwałe, bezbolesne rozwiązanie na porost włosów, zachowując jednocześnie gładką i jedwabistą skórę przez cały czas.

Porównaliśmy 5 najlepszych marek laserów do włosów IPL dostępnych na rynku i wybraliśmy naszego faworyta. Sprawdź poniżej, który laser do włosów IPL był dla nas najlepszym wyborem.

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu badaniu i sprawdzaniu przydatnych gadżetów i urządzeń technologicznych Penny zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę i doświadczenie w zakresie nasza seria 5 najlepszych recenzji.

Całościowa ocena

A+

Oceny

9.8/10

4.8/5

ANALIZA OGÓLNA

Osmolaser jest obecnie naszym ulubionym wyborem na rynku.

Depilator Osmo to profesjonalny depilator IPL wyposażony w innowacyjną technologię opartą na impulsie laserowym.

Tutaj otrzymasz depilację mniej bolesną i bardziej przyjazną dla skóry metodą, którą możesz wygodnie przeprowadzić w domu, w łazience. To urządzenie kładzie kres bolesnym zabiegom i wysokim kosztom, jedno urządzenie wystarcza na leczenie laserem przez 12 lat.

Gwarantuje to długotrwały efekt. Technologia stojąca za Osmolaserem to innowacyjna technologia impulsów laserowych, która usuwa włosy u nasady i zatrzymuje ich wzrost.


Metoda IPL szybko stała się popularnym zamiennikiem tradycyjnego leczenia, gdyż jest skuteczną, bezbolesną i natychmiastową metodą na bezwłosą skórę. W ten sposób unikniesz wosku, ciepła i, co nie mniej ważne, ostrzy do golenia.

Już po pierwszym zastosowaniu prawdopodobnie zauważysz zmniejszony wzrost włosów.

Urządzenie zawiera 500 000 impulsów świetlnych, co odpowiada okresowi leczenia wynoszącemu 12 lat. Do urządzenia dołączony jest również prosty kabel do ładowania i instrukcja obsługi. Jedną z rzeczy, która sprawiła, że Osmo jest tak popularnym wyborem, jest to, że zabiegi są bardzo proste i trwają tylko 10 minut każdy.

Dodatkowo rezultaty zobaczysz już po trzecim tygodniu stosowania. Kolejną rzeczą, którą absolutnie kochamy w Osmo, jest niesamowita obsługa klienta.

Z 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i bezpłatną wysyłką na terenie całej Wielkiej Brytanii!

Technologia impulsu świetlnego
99%
Oczekiwane rezultaty i skuteczność
98%
Stosunek jakości do ceny
99%
Polityka zwrotów
99%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
97%

PLUSY

Innowacyjna technologia LaserPulse

Bardzo łatwy w użyciu

5 poziomów intensywności

Zmniejszony wzrost włosów już po pierwszej aplikacji

Można stosować na całym ciele

Eliminuje wrastające włoski

Bardzo szybkie rezultaty

Zapewnia gładką i jedwabistą skórę

10-letnia żywotność

Świetna obsługa klienta

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Bezpłatna wysyłka w PL

WADY

Czasami brak w magazynie ze względu na duży popyt

PODSUMOWANIE

Osmolaser jest konkurencyjny cenowo w stosunku do wiodącego na rynku lasera do włosów IPL z innowacyjną technologią laserową i regulowanymi poziomami intensywności. Skorzystaj z tej ograniczonej czasowo zniżki do wyczerpania zapasów. Osmolaser oferuje 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną wysyłkę. Osmolaser został jednogłośnie wybrany najlepszym laserem IPL do włosów roku 2023.

Całościowa ocena

B+

Oceny

8.8/10

4.6/5

ANALIZA OGÓLNA

Silk-expert Pro 5 to najnowsza generacja IPL znanego producenta Braun. Daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć długotrwałe rezultaty w łazience w domu.

Nowe urządzenie posiada prostą, precyzyjną głowicę, dzięki czemu nie trzeba przełączać się pomiędzy głowicami w trakcie zabiegu. W ten sposób szybciej i skuteczniej uzyskasz pożądany efekt.

W pudełku otrzymasz depilator Braun Silk-Expert Pro 5, ale także praktyczną torbę do przechowywania, maszynkę do golenia i precyzyjną głowicę. Otrzymujesz także łatwe do wykonania instrukcje i kabel do ładowania, dzięki którym możesz szybko rozpocząć pracę. Można z niego korzystać w trakcie ładowania, dzięki czemu nie trzeba czekać, aż będzie gotowy do ponownego użycia. Technologia IPL firmy Braun została uznana przez Skin Health Alliance za dermatologicznie uznaną metodę leczenia skóry.

Nowością w tej generacji jest mniejsza, precyzyjna głowica, dzięki czemu urządzenie można stosować również na bardziej wrażliwych obszarach, takich jak twarz, okolice bikini i pachy.

Technologia impulsu świetlnego
89%
Oczekiwane rezultaty i skuteczność
93%
Wartość pieniądza
90%
Polityka zwrotów
85%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
88%

PLUSY

Trzy poziomy intensywności

Łatwy i bezpieczny w użyciu

Może trwać do 10 lat

Precyzyjna głowica do bardziej wrażliwych obszarów

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry

Ładne opakowanie

Szybkie rezultaty już po 4 tygodniach stosowania

CONS

Trochę drogie dla większości ludzi

Recenzenci stwierdzili, że w rzeczywistości nie nadaje się do wrażliwych obszarów

Całościowa ocena

B

Oceny

8.3/10

4.4/5

ANALIZA OGÓLNA

Dzięki najnowocześniejszej technologii SenseIQ firma Philips opracowała najbardziej przyjazne dla użytkownika rozwiązanie IPL umożliwiające skuteczne usuwanie włosów. Rezultatem jest gładka, pozbawiona włosków skóra utrzymująca się do sześciu miesięcy po zabiegu. Już po 3 zabiegach można osiągnąć redukcję owłosienia na leczonych obszarach aż do 92%. Jednym z powodów, dla których seria Philips Lumea IPL jest tak popularna, jest to, że jest bardzo łatwa w obsłudze.

Tutaj otrzymujesz całkowicie bezprzewodową maszynę z czterema różnymi precyzyjnymi głowicami wbudowanymi w maszynę. Pozwala to na leczenie różnych obszarów, takich jak okolice bikini, pachy, twarz i łydki. Lumea Prestige to bez wątpienia model premium, co przekłada się także na cenę. Ale jednocześnie otrzymujesz urządzenie, które zapewnia takie same spójne rezultaty, jak w salonie fryzjerskim. Jedyną różnicą jest to, że zabieg można szybko i łatwo wykonać w domu za pomocą urządzenia, które szybko odzyskuje swoją wartość.

Technologia impulsu świetlnego
82%
Oczekiwane rezultaty i skuteczność
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
78%

PLUSY

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry

Łatwy i bezpieczny w użyciu

Cztery poziomy intensywności

Znana marka

Dobra obsługa klienta

Darmowa dostawa

Możesz pobrać i używać ich oficjalnej aplikacji

CONS

Aby zobaczyć przyzwoite rezultaty, potrzeba 12 zabiegów

Drogi

Najwyższy poziom mocy nie jest tak mocny, jak powinien

Całościowa ocena

B

Oceny

7.8/10

4.2/5

ANALIZA OGÓLNA

Przez długi czas jedyną możliwością naturalnego usuwania włosków było częste woskowanie lub golenie okolicy. Zmieniło się to drastycznie wraz z wprowadzeniem nowej, nowoczesnej technologii IPL. Jednym z takich produktów jest Beurer IPL, który przy pomocy dermatologów opracował szybki i wygodny sposób na utrzymanie skóry bez owłosienia nawet przez 6 miesięcy.

Urządzenie to umożliwia skuteczny zabieg laserowy, który możesz wykonać samodzielnie w domu. Urządzenie posiada trzy różne tryby, które pozwalają z łatwością leczyć całe ciało za pomocą tego samego urządzenia. Dostępnych jest także 5 różnych poziomów zabiegu, dzięki czemu można dostosować go do delikatniejszych obszarów. Co najważniejsze, zabieg jest całkowicie bezbolesny. Beurer IPL został opracowany we współpracy z dermatologami i ma klinicznie udowodnione działanie.

Są tak pewni swojego produktu, że faktycznie oferują jedwabiście gładką skórę bez włosów, albo zwrócą Ci pieniądze. Dotychczasowe badania wykazały, że zdecydowana większość osiąga widoczne rezultaty już po czterech tygodniach.

Technologia impulsu świetlnego
82%
Oczekiwane rezultaty i skuteczność
84%
Wartość pieniądza
70%
Polityka zwrotów
65%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
78%

PLUSY

Łatwy i bezpieczny w użyciu

3 poziomy intensywności

Tryb automatycznego błysku

Mały i przenośny

Darmowa dostawa

Do 600 000 impulsów świetlnych

CONS

Ogólna słaba jakość

Niektórzy recenzenci doświadczyli podrażnienia skóry

Nie jest testowany i zatwierdzony dermatologicznie

od Panasonica

Całościowa ocena

c+

Oceny

7.5/10

4/5

ANALIZA OGÓLNA

Oto urządzenie dla każdego, kogo głównym problemem jest niechciane owłosienie wokół lub na twarzy. Można go również stosować na ciało i 83% stwierdziło, że po jego wypróbowaniu skutecznie hamuje wzrost włosów, a większość zauważyła, że włosy również odrastają cieńsze.

Łatwo było go ustawić i zakryć większe obszary ciała, ale dla niektórych użycie go w okolicach pach było trudne i nie było najłatwiejsze. Był jednak łatwy w użyciu, a nasi testerzy docenili precyzyjną głowicę, w którą była dołączona, a także pięć poziomów intensywności, które pozwalają znaleźć najbardziej komfortowy dla siebie.

Technologia impulsu świetlnego
82%
Oczekiwane rezultaty i skuteczność
80%
Wartość pieniądza
60%
Polityka zwrotów
70%
Informacje zwrotne i satysfakcja klientów
75%

PLUSY

Łatwy w użyciu

Darmowa dostawa

Duże okno z piorunami

Nadaje się do każdego rodzaju skóry

Można stosować na całym ciele

CONS

Przestarzała technologia impulsów laserowych, która jest mniej wydajna

Jakość spadła na przestrzeni lat

Nie jest testowany dermatologicznie

Różnorodne opinie

Najlepszy przewodnik zakupu lasera do włosów IPL

Czytaj dalej, aby zapoznać się z pełną ofertą najlepszych produktów do depilacji w naszym przewodniku dla kupujących 5 najlepszych laserów IPL.

Na czym polega zabieg laserowy IPL na włosy?

IPL oznacza technologię intensywnego światła pulsacyjnego. Domowe urządzenia do depilacji IPL przykładają bardzo delikatne impulsy światła do cebulki włosa.

To powoduje, że Twoje włosy wchodzą w fazę spoczynku: włosy wypadają, a na Twoim ciele stopniowo rośnie mniej włosów w tym obszarze. Ta gładkość utrzymuje się również przez długi czas. Nie dotyczy to tylko nóg: inteligentne, zakrzywione nasadki umożliwiają bezpieczne dotarcie do pach, okolic bikini i twarzy i bezpieczne wykonanie zabiegu. Dzięki temu IPL może naprawdę zastąpić maszynki do golenia, zabiegi woskiem lub depilatory.

Lasery IPL stały się w ciągu ostatniego roku bardzo popularne i nic w tym dziwnego – są najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem do trwałej depilacji włosów.

Zalety lasera do włosów IPL

Jak skutecznie stosować laser do włosów IPL?

Laser do włosów IPL jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy, że włączysz urządzenie i delikatnie przesuniesz się po obszarze, który chcesz poddać zabiegowi.

Poziomy intensywności można regulować dla różnych części ciała lub jeśli masz bardzo wrażliwą skórę i nie chcesz jej podrażniać. Zabieg trwa zwykle około 10 minut i należy go powtarzać raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Każdy laser do włosów IPL ma inny poziom intensywności, a otrzymasz szczegółową instrukcję obsługi, która wyjaśni wszystko krok po kroku. Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to skontaktować się z ich obsługą klienta (jeśli mają dobrą), a wkrótce skontaktują się z Tobą i udzielą wszelkich potrzebnych odpowiedzi.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie lasera do włosów IPL?

Dobra technologia laserowa

Nie wszystkie lasery do włosów wykorzystują tę samą technologię światła pulsacyjnego, dlatego koniecznie sprawdź ten, który został przetestowany dermatologicznie. Nie chcesz też przestarzałej technologii światła pulsacyjnego, której rezultaty trzeba zobaczyć po 6 miesiącach.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry

Nie chcesz podrażniać skóry, więc szukaj laserów do włosów IPL, które są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.

Regulowane poziomy intensywności

Dzięki temu możesz wybrać poziom intensywności w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi. Oczywiście przy depilacji nóg potrzebny jest wyższy poziom intensywności niż przy depilacji nad wargą czy pod brodą.

Kształt urządzenia

Urządzenie o kompaktowej konstrukcji pozwala z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc (okolice bikini czy krągłości pod pachami).

Gwarancja

Maszyna z gwarancją producenta oznacza, że nie musisz się martwić o jakiekolwiek wady produkcyjne, które możesz napotkać w okresie gwarancyjnym. Prawdopodobnie możesz to sprawdzić dla każdego produktu, który rozważasz i wybrać ten z najdłuższą gwarancją.

Czego unikać podczas stosowania lasera do włosów IPL

Mała liczba impulsów świetlnych

Liczba impulsów świetlnych wskazuje żywotność urządzenia. Jeśli liczba jest zbyt niska (mniej niż 100 000), oznacza to, że urządzenie jest prawdopodobnie niskiej jakości i tylko kwestią czasu jest, zanim się zepsuje lub ulegnie uszkodzeniu. Nasz najlepszy wybór Osmo ma 500 000 impulsów świetlnych, co zapewnia żywotność ponad 10 lat.

Powolne wyniki

Niektóre lasery do włosów IPL wymagają nawet 12 zabiegów, aby zobaczyć znaczące rezultaty – to szaleństwo! Powinieneś dążyć do uzyskania dobrych rezultatów już po 3 zabiegach, a nawet zmniejszonego wzrostu włosów już po pierwszym zastosowaniu.

Słaba obsługa klienta

Chociaż laser do włosów IPL jest dość prostym urządzeniem, zawsze możesz mieć kilka pytań. Zawsze szukaj marek z dobrą obsługą klienta (najlepiej niemieckich), które chętnie pomogą, jeśli potrzebujesz pomocy.

Penny M – specjalistka ds. badań

Dzięki ponad 15-letniemu badaniu i sprawdzaniu przydatnych gadżetów i urządzeń technologicznych Penny zdobyła godną podziwu wiedzę. Sprawdź jej światowej klasy wiedzę i doświadczenie w zakresie nasza seria 5 najlepszych recenzji.

Avasreview.com. Copyright © 2023

*This website is owned and operated by Seth Media, the owner of Osmo.

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. We do not test the products ourselves. Our method is based on “meta-reviews”, where we collect external tests, customer reviews, product specifications and prices in one place via complicated data collection and research, so that you as a consumer get a better basis for making the right purchase decision.

This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only.

Advertising Disclaimer

We are not able to review all products in a given category. All opinions expressed on this site are our own. This is an advertisement and not an actual news article, blog, or consumer protection update. This site is owned by Seth Media. Therefore the content may not be neutral, objective or independent, and impacts the location and order in which these products appear. As an Amazon associate, we earn from qualifying purchases of certain products. Graphics and product images are provided for illustrative purposes only.

Privacy policy

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.

About us

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat. 

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque. Aliquip esse consectetur sint sint. Incididunt sint aliquip amet excepteur cupidatat.